سطوح حساب کاربری

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 

سطح ۱

در این سطح کاربر شماره تلفن همراه ، اسکن کارت ملی و اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرده و تایید شده است.در این سطح امکان واریز رمزارز به‌صورت نامحدود و همچنین امکان مبادله در بازارهای رمزارز به رمزارز و رمزارز به ریال به‌صورت نامحدود برای کاربران این سطح وجود دارد. واریز ریالی برای کاربران این سطح حداکثر 500 هزار تومان در 24 ساعت اخیر است. برداشت رمزارز در 24 ساعت اخیر حداکثر معادل 100 میلیون تومان و برداشت ریال حداکثر معادل 20 میلیون تومان می‌باشد. مجموع برداشت ها در 24 ساعت اخیر باید کمتر از 100 میلیون تومان باشد. حداکثر مجموع درخواست‌های برداشت برای کاربران این سطح در 30 روز اخیر، 1.5 میلیارد تومان است.

سطح ۲

در این سطح کاربران باید ایمیل، شماره تلفن همراه ، کد ملی ،عکس سلفی ، اطلاعات حساب بانکی و همچنین تلفن ثابت را اراِئه و تایید شده است. کاربران در این سطح امکان واریز رمزارز به‌صورت نامحدود و امکان واریز ریالی از طریق درگاه شتابی طبق محدودیت بانک مرکزی از هر کارت بانکی روزانه تا 50 میلیون تومان و مجموع کارتهای بانکی تا سقف 100 میلیون تومان در روز است و همچنین امکان مبادله در بازارهای رمزارز به رمزارز و رمزارز به ریال به‌صورت نامحدود خواهد داشت. برداشت رمزارز و ریال در مجموع در 24 ساعت اخیرحداکثر معادل 500 میلیون تومان (حداکثر 300 میلیون تومان برداشت ریالی و 200 میلیون تومان برداشت رمزارز) می باشد. حداکثر مجموع درخواست‌ها در 30 روز اخیر، 3 میلیارد تومان است.

سطح ۳

کاربرانی که حداقل یک ماه در سطح دو سابقه داشته باشند و حجم معاملات آن ها در ریچنج بیشتر از 500 میلیون تومان باشد و قرارداد شروط ریچنج را امضا کرده باشند، در این سطح قرار می گیرند.کاربران این سطح امکان واریز رمزارز نامحدود و امکان واریز ریالی به صورت شتابی مشابه سطح دو و واریز بانکی با هماهنگی قبلی با پشتیبانی امکان پذیر است .قابل ذکر می باشد که در سطح سه کاربری، اولویت واریز مانند دیگر سطوح کاربری با واریز شتابی بوده و در کارمزد با سطوح کاربری دیگر تفاوتی ندارد و همچنین امکان مبادله در بازارهای رمزارز به رمزارز و رمزارز به ریال نامحدود وجود خواهد داشت. حداکثر برداشت رمزارز در 24 ساعت اخیر معادل 1 میلیارد تومان و برداشت ریال معادل 600 میلیون تومان می‌باشد. مجموع برداشت رمزارز و ریال در 24 ساعت اخیر می‌بایست کمتر از 1 میلیارد تومان باشدو مجموع درخواست‌ها برای کاربران این سطح در 30 روز اخیر، حداکثر 15 میلیارد تومان است.

سطح تریدر

در این سطح هدف کاربران کسب سود از تغییرات قیمت رمزارزها در ریچنج می باشد.کاربران مجوز برداشت رمزارز را ندارند و تنها می‌توانند اقدام به واریز رمزارز، واریز ریالی و برداشت ریالی نمایند. در عوض با فعال کردن این سطح از سقف‌های واریز و برداشت بالاتر و کارمزد معاملاتی پایین‌تری برخوردار خواهند شد. کاربران سطح یک و دو بدون احراز هویت بیشتری می‌توانند حساب تریدر را هم فعال نمایندولی باید دقت کنید که خروج از این طرح طبق شرایط خاصی ممکن است و بدون خروج از این طرح امکان برداشت رمزارز امکان پذیر نیست. با فعال‌سازی حساب تریدر، از سقف واریز و برداشت ریالی معادل سطح سه کاربری بهره‌مند خواهید شد.حداکثر برداشت این سطح ریال 600 میلیون تومان در 24 ساعت اخیر و در 30 روز اخیر معادل 15 میلیارد تومان می‌باشد. تا زمانی که حساب تریدر برای شما فعال باشد، از کارمزد معاملاتی ویژه برای حالت میکربه میزان 0.1% و برای حالت تیکر 0.15% بهره‌مند خواهند شد. برای مشاهده قوانین و مقررات سطح تریدر اینجا کلیک کنید.

سطح ویژه

کاربرانی که به صورت مدام ، سه ماه در سطح سه ، با میانگین حجم مبادلات 5 میلیارد تومان در ماه فعالیت کرده باشند ، امکان درخواست سطح ویژه با میزان واریز و برداشت بیشتر را خواهند داشت.