امنیت

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

ما چطور امنیت ارزهای دیجیتال شما را حفظ خواهیم کرد؟

 
ما در ریچنج با ایجاد بستری امن برای مبادلات و حفظ دارایی‌ های مشتریان همیشه در تلاش هستیم تا بصورت مداوم به این مهم پرداخته و با بروزرسانی همیشگی امنیت داده ها و دارایی های شما را محافظت نماییم.

از این رو در تیم خود برنامه نویسانی نخبه در حوزه امنیت و ارزهای دیجیتال داریم که به همه موارد امنیتی اشراف داشته و تمام تلاش خود را می کنند تا امنیت دارایی کاربران خود حفظ نمایند.

در زیر به برخی از این تمهیدات اشاره خواهیم کرد :

ذخیره سازی بیشتر دارایی ها در cool wallet (بدون اتصال به اینترنت)

بنابراین حتی در صورت نفوذ به سرورها، امکان سرقت دارایی‌ها وجود نخواهد داشت. تمامی این کیف پول‌ها نیز به صورت رمزنگاری شده نگهداری می‌شود.

برداشت از کیف پول‌ها نیازمند تایید و امضا دو عضو مدیریت می باشد.

استفاده از سرور های امن خارجی

جهت خفظ امنیت و جلوگیری از حملات ناخواسته مجرمان و هکرهای اینترنتی ما از بهترین دیتا سنترهای دنیا برای نگهداری داده ها استفاده می کنیم.

حفاظت از حساب کاربران

برای حفاظت از حساب‌های کاربری اصول امنیتی در سطوح مختلف در صرافی ریچنج تعبیه شده است تا سطح مناسبی را از نظر امنیت دسترسی به حساب کاربری برای کاربران فراهم کند. برخی از این موارد در ادامه مطرح شده‌اند.

  • فرایند تایید دو مرحله‌ای (Two Factor Authentication) هنگام درخواست وجه
  • ذخیره‌سازی کلیه اطلاعات مشتریان بصورت رمزنگاری شده
  • ذخیره‌سازی اطلاعات ورود کاربران از جمله IP و ارسال ایمیل و پیامک ورود به کاربرمحدودسازی تعداد لاگین و سایر اعمال مهم برای هر کاربر در هر ساعت برای جلوگیری از حملات Brute Fo